Peugeot 307 2006 година

Цена: 235,600 мкд / 3,800
Локација: Кавадарци - Кавадарци
Тип на оглас: Се продава
Бренд: Peugeot
Модел: 307
Менувач: Мануелен
Каросерија: Хеџбек
Гориво: Дизел
Производство: 2006
Километража: 190000

Се продава Пежо 307 регистрирано до јули може да се види во секое време.

Информации за огласувачот

Оливера
075696051