OPEL MOKKA X "INNOVATION"

Цена: 863,760 мкд / 13,931
Локација: Охрид - Охрид
Тип на оглас: Се продава
Бренд: Opel
Модел: Mokka
Менувач: Автоматски
Каросерија: СУВ-Теренско
Гориво: Дизел
Производство: 2017
Километража: 95000

Се продава OPEL MOKKA X "INNOVATION" FWD 1.6 CDTi 136 ks AT6, дизел.Регистриран и со каско осигурување до 20.07.2021 год.Покрај стандардна опрема "innovation" има и дополнителна опрема.

Информации за огласувачот

Zamafin DOO Ohrid
072279750