Opel Corsa C

Цена: 0 мкд / 0
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Менувач: Автоматски
Каросерија: Хеџбек
Гориво: Бензин
Километража: 180000
Производство: 2002
Бренд: opel-
Модел: corsa-c

Опел Корса 1.0 2002 година во одлична состојба редовно одржувана купена од Македонија.
180.000 км поминато, 3 врати, економична потрошувачка, изитроник менувач (лесно менување или автоматик), голем сервис направен, сменети дискови плочки, ланче, затегачи, дихтонзи, свекици, сензор за проток на воздух оригинален, пумпа за гориво нова сменета пред неколку месеци , сите филтри сменети, масло во менувач сменето, каросериски потполно здрава не е чукната.
Цена по договор.

Информации за огласувачот

Filip
07555889