Nova garsonjera 25m2 vo Karpos 3 Ilindenska

Nova garsonjera 25m2 vo Karpos 3 Ilindenska

Скопје, Карпош
surface 25
bed 1
2,952,000 денари 48,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НОВА ГАРСОЊЕРА СО ПОВРШИНА ОД 25М2 ВО КАРПОШ 3 ВО НОВИТЕ ЗГРАДИ НА ИЛИНДЕНСКА КАЈ ЛАВ КОМЕРЦ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 2РИ КАТ СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,БАЊА И ТЕРАСА
ЗАПАД ОРИЕНТАЦИЈА
ШИФРА 8204

Информации
  • Квадратура: 25
  • Соби: 1