NASELBA PRZINO_ SE PRODAVA KUKJA 257m2
Повеќе слики

NASELBA PRZINO_ SE PRODAVA KUKJA 257m2

Скопје, Центар
surface 257
bed 4
12,300,000 денари 200,000 евра
Контакт
Agencija DOM
070335990
Опис

Се продава куќа 257m2 во Пржино .Куќата е на три нивоа .
1.Два спрата и подкровје а на приземје гаражи и отворен подрум.Секој спрат со посебен влез.
--------------------------------------------------------------------------------
2.Доградба на две нивоа 94m2
Приземје и спрат
Garazi podrum.
Cena samo za kukja bez dogradba
200.000 evra
--------------------------------------------------------------------
Дворно место 300м2
Цена за комплет куќа со доградба
300.000 евра
********************************************
Nudi:Agencija za posreduvanje so nedvizen
imot"DOM"-Skopje
kontakt tel.070/335-990

Информации
  • Квадратура: 257
  • Соби: 4