Naselba Hrom se izdava stan 70m2
Повеќе слики

Naselba Hrom se izdava stan 70m2

Скопје, Центар
surface 70
bed 3
0 денари 0 евра
Контакт
Agencija DOM
077888877
Опис

Се издава наместен трособен стан 70м2
на видоко приземје дневна ,две спални голема тераса и со дворно место .
Вентрално парно.
-----------------------------------------------------------------------
Тел.070/335-995
аgencija

______________________________________________
-----------------------------------------
kontakt tel.070/335-990
E-mail:

Информации
  • Квадратура: 70
  • Соби: 3