NASELBA 11 OKTOMVRI PLAC 4000M2

NASELBA 11 OKTOMVRI PLAC 4000M2

Скопје, Центар
surface 4,200
bed 3
61 денари 1 евра
Контакт
Универзум Недвижности
023165367
Опис

Se prodava plac od 4200m2 deliv na 4 dela so postoechki tri kuki so mozhnost za gradba cena 100 evram2 shifra 3740 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-61-36-558

Информации
  • Квадратура: 4200
  • Соби: 3