Namesten dvosoben stan 41m2 vo Nastel Taftalidze 1
Повеќе слики

Namesten dvosoben stan 41m2 vo Nastel Taftalidze 1

Скопје, Карпош
surface 41
bed 2
5,227,500 денари 85,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 41М2 ВО НАСТЕЛ ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 3ТИ КАТ СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ИСТОК ОРИЕНТАЦИЈА
ШИФРА 8205

Информации
  • Квадратура: 41
  • Соби: 2