N.Lisice 116m2 3spalni, 1kat niska zgrada
Повеќе слики

N.Lisice 116m2 3spalni, 1kat niska zgrada

Скопје, Аеродром
surface 116
bed 4
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

*** Партенон Недвижности продава стан во Н.Лисиче во стариот дел на почеток кај малата пошта, опкружен со парк и зеленило во ниска зграда.
Површина 116м2 на 1кат со исток-запад ориентација.
Голем салон со трпезарија и балкон, кујна издвоена, три спални соби, две со излез на тераси, две бањи и тоалет. Подрум 4м2.
Станот е во добра состојба и се продава со мебелот како што е на фотографиите.
Може да се одвои гарсоњера со посебен влез.
Цена 150,000 еу со вклучена агенциска провизија.
Повеќе информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 116
  • Соби: 4