Mazda 2, 1.3 бензин/плин 2009 неувезувана

Цена: 3,200 мкд / 51
Локација: Кисела Вода - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Менувач: Мануелен
Гориво: hibrid-benzin-plin
Производство: 2009
Бренд: mazda-2

Се продава Mazda 2, 1.3 бензин/плин
Прва регистрација февруари 2009
Втор сопственик, неувезувана, купена во МК.
Регистрирана до февруари 2022. Реална километража 299 000
Бензин /плин, плински уред Lovato

Информации за огласувачот

Ljubka Tevceva Radeska
071392438