ЛУКСУЗЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ

Цена: 19,000 мкд / 306
Локација: Аеродром - Скопје

СЕ ИЗДАВА НОВ ДВОСОБЕН ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН ДОСЕГА НЕВСЕЛУВАН СТАН ОД 40М2 СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА И ПОСЕБНА СПАЛНА СОБА. СТАНОТ Е КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН И ОПРЕМЕН СО НАЈЛУКСУЗНА КУЈНА И АПАРАТИ, ГРЕЕЊЕ НА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО, ИМА КЛИМА ИНВЕРТЕР, ИНТЕРФОН. СТАНОТ Е НА 8 КАТ СО ОТВОРЕН ПОГЛЕД НА ВОДНО, ЈУЖНА ОРИЕНТАЦИЈА И ДНЕВНА СВЕТЛИНА ПРЕКУ ЦЕЛИОТ ДЕН. ЗГРАДАТА ИМА ЛИФТ, ИНТЕРФОН И СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ПРЕД ЗГРАДА. СТАНОТ СЕ НАОЃА ВО БЛИЗИНА НА АМЕРИКАН КОЛЕЏ И ПОЛИКЛИНИКА ЈАНЕ САНДАНСКИ СПРОТИ ГОЛЕМИОТ ТИНЕКС НА 15 МИНУТИ ПЕШАЧЕЊЕ ДО ПЛОШТАД МАКЕДОНИЈА. СТАНОТ СЕ ИЗДАВА ЗА НАЈМАЛКУ 1 ГОДИНА И Е СЛОБОДЕН ОД 25 МАРТ.

Информации за огласувачот

Драган
075354902