Lenovo ThinkPad T450

Цена: 16,990 мкд / 274
Локација: Прилеп - Прилеп
Бренд: lenovo
Рам меморија: 8GB
Оперативен Систем: Windows 10
Големина на екран: 14
Процесор: Intel® Core™ i5-5300U
Тип на екран: LED
Модел: Thinkpad T450
Капацитет на диск: 256 Gb

CPU: Intel i5-5300U 2.3 GHz (5-та генерација)
RAM: 8GB DDR3L
SSD: 256 GB
Display: 14" (mate), 1600 x 900 display resolution

Батерија: 2:30 до 3 часа (при плејбек на full screen live YouTube видео преку WiFi)

Полнач: 90W

Web Camera (интегрирана), 3 x USB, Display Port, VGA, LAN, Combo Audio Jack interface, WiFi, SIM slot (поддржува SIM картичка за да имате интернет секаде каде има мрежна покриеност, а нема LAN или WiFi), поддршка за Docking Station

Лиценциран Windows 10 Pro

Одлична состојба!

Информации за огласувачот

Сашо
078 26 96 96