Kuka so dogradba 351m2 Przino
Повеќе слики

Kuka so dogradba 351m2 Przino

Скопје, Центар
surface 386
bed 4
18,388,500 денари 299,000 евра
Контакт
Agencija DOM
070335990
Опис

Се продава куќа со доградба во населба Пржино .Куќата е на три нивоа .
1.Два спрата и подкровје а на приземје гаражи и отворен подрум.Секој спрат со посебен влез.
2.Доградба на две нивоа
Приземје и спрат.
Дворно место 300м2
Цена за комплет куќа со доградба
299.000 евра
********************************************
Nudi:Agencija za posreduvanje so nedvizen
imot"DOM"-Skopje
kontakt tel.070/335-990

Информации
  • Квадратура: 386
  • Соби: 4