KOZLE MARKICA ZA GRADBA

KOZLE MARKICA ZA GRADBA

Скопје, Центар
surface 310
bed 3
61 денари 1 евра
Контакт
Универзум Недвижности
023165367
Опис

Se prodava baraka od 70m2 na plac od 310m2 osnova 115m2 p+2+pk cena 250 000 evra shifra 3750 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-61-36-558

Информации
  • Квадратура: 310
  • Соби: 3