Karpos 1 trosoben 67m2 opremen so mebel
Повеќе слики

Karpos 1 trosoben 67m2 opremen so mebel

Скопје, Карпош
surface 67
bed 3
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

15189...Партенон Недвижности продава стан во Карпош 1 во зграда од 2008г.г.
Повешина 67м2 трособен, север/ исток ориентација, парно, НЕМА ЛИФТ на 3кат од 3ката зграда. Се продава опремен со мебелот како на фотографиите. Цена 134.000 еу
Паркинг дополнително 10,000 еу
Повеке информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 67
  • Соби: 3