Kapistec stan 90m2 prizemje za kancelarii
Повеќе слики

Kapistec stan 90m2 prizemje za kancelarii

Скопје, Центар
surface 90
bed 3
24,600 денари 400 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

2026...Партенон Недвижности изнајмува стан за канцеларии во Капиштец во зградите со црвена цигла.
Површина 90м2 на приземје, заштитен со решетки
Опремена кујна, два тоалета, остава, вградени плакари....парно централно
Вселив веднаш. Цена 400еу
Повеќе информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 90
  • Соби: 3