Kapistec 90m2 prazen 4soben za firma ili ziveenje
Повеќе слики

Kapistec 90m2 prazen 4soben za firma ili ziveenje

Скопје, Карпош
surface 90
bed 4
30,750 денари 500 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

11286....Партенон Недвижности изнајмува стан во Центар Капиштец, после треска на Гологанов во нова зграда невселуван 90м 4-собен празен, бања, тоалет, тераса, дневна со кујна и трпезарија и три спални соби си отворен поглед кон Водно и скопска Црна Гора.
Подземен паркинг
Цена 500еу
Може да се користи за канцеларии или живеење.
Повеќе информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 90
  • Соби: 4