Издавам стан
Повеќе слики

Издавам стан

Скопје, Ѓорче Петров
surface 54
bed 3
250 денари 4 евра
Контакт
Наталија
071/262-449
Опис

Издавам комплетно наместен стан во Ѓорче Петров,високо приземје.Спална соба,дневна,терпезарија,кујна и 2 тераси.Пред зградата има простор за паркинг.

Информации
  • Квадратура: 54
  • Соби: 3
  • Балкони: 2
  • Тип на опрема: Наместен
  • Паркинг: На улица
Ентериер
  • Клима
  • ТВ
  • Шпорет
  • Фрижидер