Издавам стан во строг центар во Скопје

Цена: 200 мкд / 3
Локација: Центар - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Наместен
Паркинг: Гаража
Соби: 3
Квадратура: 55
Адреса: ул.-македонија-бр.-10-/1-4-
Опрема: Лифт, Подрум, Телевизор, Шпорет

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА УЛИЦА МАКЕДОНИЈА НА ПРВИ КАТ. МОЖЕ ЗА ОСОБИ И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. КОНТАКТ 079310554

Информации за огласувачот

Горан
079310554