Издавам стан во Козле

Цена: 10,500 мкд / 169
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Празен
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 62
Адреса: козле
Опрема: Реновиран, Лифт

Станот е двособен, 62м2 (вклучувајќи го и балконот) и се издава ненаместен. Се наоѓа во трговски центар спроти бензинската во Козле. Цената не е фиксна. Јавете се за повеќе инфо.

Информации за огласувачот

Бранко
078 450 093