Fiat Bravo 1.9 120KS

Цена: 247,938 мкд / 3,999
Локација: Кавадарци - Кавадарци
Тип на оглас: Се продава
Бренд: Fiat
Модел: Bravo
Менувач: Мануелен
Каросерија: Хеџбек
Гориво: Дизел
Производство: 2007
Километража: 170000

Fiat bravo максимално зачувана внатрешно и надворешно како нова од опрема поседува :серво волан со аудио команди -абс,аср-аир баг x 10, клима уред лади перфектно, електронски прозори, електронски ретровизори , фабричко радио со цд и усб, говорни команди, телефон микрофон , халогенки напред и позади, нови гуми, два клуча, алуминиумски бандажи, сервисна историја, 173000 км 100%реални, потросувачка од само 5 литри нафта, платени се сите давачки ,хомологација, царина, преведени документи останува само да се регистрира колата е проверена технички , мотор менувач исправно се со гаранција колата е за ценители може да се види и проба секој ден во Кавадарци.

Информации за огласувачот

Тоше
078513569