East Gate Living 50m2 na 1kat prazen za kancelarii
Повеќе слики

East Gate Living 50m2 na 1kat prazen za kancelarii

Скопје, Центар
surface 50
bed 2
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

11309...Партенон Недвижности изнајмува нов стан во зградите на Ист Гејт Ливинг веднаш зад Ист Гејт молот.
Станот е на 1кат со површина од 50м2 двособен со една спална соба, дневна со кујна и тераса.
Се изнајмува празен за канцеларии
Цена по договор
Повеќе информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 50
  • Соби: 2