Crnice kuka 391m2 dvor 493m2
Повеќе слики

Crnice kuka 391m2 dvor 493m2

Скопје, Центар
surface 498
bed 4
0 денари 0 евра
Контакт
Agencija DOM
070\335990
Опис

Се продава куќа во населба Црниче сутерен стан со излез во двор, приземје стан со Дневна три спални две купатила ,Сауна и спрат исто со дневна три спални две купатила ,две тераси.Гаража за две возила
сопствено парно за цела куќа .
Над спратот е бетонска плоча со припрема за изведба на уште еден спрат.
**********************************************
Agencija "DOM"-Skopje

tel.070/335-990

Информации
  • Квадратура: 498
  • Соби: 4