Билјард

Цена: 0 мкд / 0
Локација: Гази Баба - Скопје
Тип на оглас: Се продава

Се продава билјард со комплет топчиња и два стапа со жетони. Цена по договор.

Информации за огласувачот

Dejan
071230790