Avtokomanda 58m2 dvosoben stan
Повеќе слики

Avtokomanda 58m2 dvosoben stan

Скопје, Гази Баба
surface 58
bed 2
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

15152....Партенон Недвижности продава стан во Автокоманда двособен 58м2 во близина на Боними пицеријата.
Станот е на 4кат од 5ката зграда БЕЗ ЛИФТ со парно....
цена по видување
Повеке информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 58
  • Соби: 2