Атрактивен плац Бардовџи

Цена: 1 мкд / 0
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Квадратура: 1000

Продавам плац на атрактивна локација во Н.Бардовци 1000мк

Информации за огласувачот

Томе
078345646