Aerodrom kuli Dzevahir 67m2 trosoben stan opremen
Повеќе слики

Aerodrom kuli Dzevahir 67m2 trosoben stan opremen

Скопје, Аеродром
surface 67
bed 3
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

11297...Партенон Недвижности изнајмува стан во Аеродром кули Џевахирна 33ти кат кула Д.
Површина 67м2 трособен со две спални соби, дневна кујна со трпезарија, тераса од 5м2 и излез на голема тераса со прекрасен поглед на градот.
Комплетно и убаво опремен.
Сопствен паркинг
Цена за изнајмување 750еу со два депозита
Месечни трошоци за комуналии и одржување 140еу
Повеке информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 67
  • Соби: 3