Aerodrom 65m2 dvosoben na 1kat opremen
Повеќе слики

Aerodrom 65m2 dvosoben na 1kat opremen

Скопје, Аеродром
surface 65
bed 2
17,835 денари 290 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

11308...Партенон Недвижности изнајмува стан во Аеродром во близина на поликлиниката.
Површина 65м2 на 1кат со лифт, парно, тераса,
Дневна со трпезарија, одвоена кујна со нови елементи, ходник, бања и една голема спална соба. Станот е опремен комплет
Цена 290еу (можен договор во зависност од закупот)
Повеке информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 65
  • Соби: 2