104m2 prodazba Kisela Voda
Повеќе слики

104m2 prodazba Kisela Voda

Скопје, Центар
surface 104
bed 4
61 денари 1 евра
Контакт
Abc Dom
078402027
Опис

Се продава не наместен стан во Кисела Вода 104 m2 со 3 спални соби, дневна со трпезарија, купатило и две тераси во непосредна близина на градинка и ОУ Невена Георгиева - Дуња, училишта за странски јазици, аптеки, Тinex и КАМ маркет, слободен паркинг простор пред самата зграда
станот се наоѓа на 2 спрат во стамбен објект од вкупно 5 спрата, со ориентација исток-запад, располага со три спални соби, дневна и кујна како целина, две тераси, ходник и остава. Сопствен систем за греење (парно на струја и инвертери), клима уреди во секоја соба.

Информации
  • Квадратура: 104
  • Соби: 4