Toyota Rav 4 2.2 D4D 177KS 2007 4x4

Цена: 458,800 мкд / 7,400
Локација: Крива Паланка - Крива Паланка
Тип на оглас: Се продава
Бренд: toyota
Модел: rav_4
Менувач: Мануелен
Каросерија: SUV
Гориво: Дизел
Производство: 2007
Километража: 180000

Со фул опрема, кожен салон како нов, eнтериер сочуван, 4 гуми Мишелин, во топ состојба.

Информации за огласувачот

авто_мси
071294616