TAFTALIDZE 1 tcc Plaza 84m2 trosoben
Повеќе слики

TAFTALIDZE 1 tcc Plaza 84m2 trosoben

Скопје, Карпош
surface 84
bed 3
0 денари 0 евра
Контакт
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Опис

15172...Партенон Недвижности продава стан кај тцц Плаза трособен 84м2 на 3кат, лифт, парно
Станот е опремен и во моментот издаден
Две спални, две тераси, бања и тоалет, дневна...
цена 1750е/м2 +1% агенциска провизија
Повеке информации на 071/257-405

Информации
  • Квадратура: 84
  • Соби: 3