Seat Ibiza
Повеќе слики

Seat Ibiza

car Seat
vm Ibiza
calendar 2012
mileage 152,000
6,300 денари 102 евра
Контакт
Zoran
070366416
Опис

zamena za pogolemo so moja dopllata

Информации
 • Бренд:

  Seat

 • Модел:

  Ibiza

 • Каросерија:

  Coupe

 • Менувач:

  Мануелен

 • Гориво:

  Бензин

 • Километража: 152000
 • Година:

  2012