Се продава

Цена: 30,500 мкд / 491
Локација: Штип - Штип
Тип на оглас: Се продава
Менувач: Мануелен
Каросерија: Миниван
Гориво: Бензин
Модел: daewoo-tico
Производство: 1994

Автомобилот е во одлична состојба. Регистриран до 01.10.2021. Цена 500 евра.Цената не е фиксна.

Информации за огласувачот

Ile
078-292-345 Иле