Се продава трособен стан, Козле

Се продава трособен стан, Козле

Скопје, Центар
surface 51
bed 3
0 денари 0 евра
Контакт
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
078967010
Опис

Се продава трособен стан во Козле на високо приземје,
51м2 по имотен лист со заеднички двор на користење, отворен паркинг.
Подрум 3м2 со плочки.
Станот е органзиран со две спални соби, дневна, кујна и тоалет но без тераса.
Има сопствено парно греење.
ШИФРА : D308
ЦЕНА: 120.000e
За повеќе информации контактирајте не
Силвана 078 967 010
Зорица 075 222 841

Информации
  • Квадратура: 51
  • Соби: 3