СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 76М2 ВО КАРПОШ 1
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 76М2 ВО КАРПОШ 1

Скопје, Карпош
surface 76
bed 3
6,888,000 денари 112,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 76М2 ВО КАРПОШ 1 ПОЗАДИ РУЗВЕЛТОВА
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 1ВИ КАТ БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ДВЕ ТЕРАСИ
7М2 ПОДРУМ
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ШИФРА 8587

Информации
  • Квадратура: 76
  • Соби: 3