СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 67М2 СТАН ВО ВЛАЕ
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН 67М2 СТАН ВО ВЛАЕ

Скопје, Карпош
surface 67
bed 3
5,716,425 денари 92,950 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 67М2 ВО ВЛАЕ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА ПРВ КАТ БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ТЕРАСА
ЈУГ ОРИЕНТАЦИЈА
ИМА НАДВОРЕШНО ПАРКИНГ МЕСТО
ЗГРАДАТА Е 2010 ГОДИНА НА ГРАДБА
ГРЕЕЊЕ НА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО
ШИФРА 8512

Информации
  • Квадратура: 67
  • Соби: 3