Се продава стан 85м2 во Кисела Вода
Повеќе слики

Се продава стан 85м2 во Кисела Вода

Скопје, Кисела Вода
surface 85
bed 3
0 денари 0 евра
Контакт
TOP POINT MG Недвижности
042613101078222334
Опис

Се продава стан со вкупна површина од 85м2 во Кисела Вода - спроти средното економско училиште, од кои 72м2 е стан и 13м2 е тераса.
Станот се наоѓа на кат 4 од вкупно 4. Нема коси ѕидови, има високи таваници. Во зградата има лифт.
Станот има ходник, гостински тоалет, вц со бања, две спални соби, отворен простор кујна трпезарија дневна и три тераси за секоја соба.
Од греење станот има индивидуално парно плус клима во дневната соба.
Станот е веднаш вселив.
Цена: 115.000 евра
Во цената не е вкучен данок на промет од недвижнин
За повеке инфо 077943300

Информации
  • Квадратура: 85
  • Соби: 3