Се продава стан 71м2, Маџар Маало
Повеќе слики

Се продава стан 71м2, Маџар Маало

Скопје, Центар
surface 71
bed 3
7,626,000 денари 124,000 евра
Контакт
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
078967010
Опис

Се продава нов трособен стан од 2018 година во Маџар Маало кај Народна банка.
Станот е на 6ти кат последен.
ШИФРА: B284
ЦЕНА: 124.000e
Контакт
Силвана 078 967 010
Зорица 075 222 841

Информации
  • Квадратура: 71
  • Соби: 3