Се продава СТАН 46м2 во ново лисиче полунаместен

Цена: 2,852,000 мкд / 46,000
Локација: Аеродром - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Опременост: Полунаместен
Паркинг: На улица
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 46
Опрема: Реновиран, Лифт, Подрум, Клима, Инвертер, Камин, Телевизор, Шпорет, Фрижидер, Дуплекс

Се продава стан во Аеродром Ново Лисиче. Станот е 46м2 на први кат, југо-исток орентиран. Има дневна со терпезарија, кујна, една спална, тоалет, тераса и + подрум 5м2. Одлична состојба, реновиран пред 3 години. Полунаместен со кујна и претсобје.

Информации за огласувачот

никола митревски
078372182