Се продава стан 44м2, К.Вода
Повеќе слики

Се продава стан 44м2, К.Вода

Скопје, Кисела Вода
surface 44
bed 2
5,412,000 денари 88,000 евра
Контакт
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
078967010
Опис

Се продава стан од 44м2 во К.Вода кај Рампа на ул.Емил Зола.
Одлична локација на само 5 мин до Центарот на градот.
Станот е комплетно реновиран:
Со отворена дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, тоалет, тераса.
Се наоѓа на 2 кат со лифт.
Има одлична изолација со централно греење.
Југоисточна ориентација
ШИФРА: C256
ЦЕНА : 88.000e
Контакт
Силвана 078 967 010
Зорица 075 222 841

Информации
  • Квадратура: 44
  • Соби: 2