СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН 79М2 ВО КАРПОШ 2
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН 79М2 ВО КАРПОШ 2

Скопје, Карпош
surface 79
bed 3
7,072,500 денари 115,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 79М2 ВО КАРПОШ 2
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 1ВИ КАТ СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ДВЕ ТЕРАСИ
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ШИФРА 8623

Информации
  • Квадратура: 79
  • Соби: 3