Se prodava nekoristen bojler od 50 litra

Цена: 3,000 мкд / 48
Локација: Кавадарци - Кавадарци
Тип на оглас: Се продава
Бренд: gorenje

Se prodava nekoristen bojler od 50 litra. Cena: 3000 denari

Информации за огласувачот

Svetle
071250941