СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕНА ГАРСОЊЕРА 29М2 ВО КАРПОШ 3-CITY GARDEN
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕНА ГАРСОЊЕРА 29М2 ВО КАРПОШ 3-CITY GARDEN

Скопје, Карпош
surface 29
bed 1
3,997,500 денари 65,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕНА ГАРСОЊЕРА СО ПОВРШИНА ОД 29М2 ВО КАРПОШ 3-City Garden
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 8МИ КАТ СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,БАЊА И ТЕРАСА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ВЕДНАШ ВСЕЛИВА
ШИФРА 8430

Информации
  • Квадратура: 29
  • Соби: 1