СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН 91М2 СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН 91М2 СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Скопје, Ѓорче Петров
surface 91
bed 3
64,575 денари 1,050 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 91М2 ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 2РИ КАТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ТЕРАСА
ПОДРУМ 8М2
КОМПЛЕТНО Е РЕНОВИРАН
ОТВОРЕН ПОГЛЕД КОН ЈУГ
ШИФРА 8423

Информации
  • Квадратура: 91
  • Соби: 3