СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 33М2 СТАН ВО ХРОМ СО ПАРКИНГ
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН 33М2 СТАН ВО ХРОМ СО ПАРКИНГ

Скопје, Карпош
surface 33
bed 2
3,382,500 денари 55,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 33М2 ВО ХРОМ ВО МАЛА ЗГРАДА ОД ВКУПНО 4 КАТА
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ПОСЕБНА СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ТЕРАСАТА ИМА И НАДВОРЕШНИ ПВЦ РОЛЕТНИ НА МЕХАНИЗАМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ
ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО ПАРКИНГ МЕСТО ОД 14М2
ШИФРА 8342

Информации
  • Квадратура: 33
  • Соби: 2