СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН 2-СОБЕН 41М2 СТАН ВО КОЗЛЕ СО ПАРКИНГ
Повеќе слики

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН 2-СОБЕН 41М2 СТАН ВО КОЗЛЕ СО ПАРКИНГ

Скопје, Карпош
surface 41
bed 2
6,088,500 денари 99,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 41М2 ВО КОЗЛЕ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 1ВИ КАТ СО ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО ПОДРУМ ОД 4М2 И ПАРКИНГ ПРОСТОР 14М2
ЈУГ ОРИЕНТАЦИЈА
ШИФРА 6940

Информации
  • Квадратура: 41
  • Соби: 2