СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 55М2 СТАН ВО ХРОМ

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН 55М2 СТАН ВО ХРОМ

Скопје, Карпош
surface 55
bed 2
3,321,000 денари 54,000 евра
Контакт
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
076277779071315278
Опис

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 55М2 ВО ХРОМ ВО ЦРВЕНИТЕ ЗГРАДИ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 3ТИ КАТ ОД 4КАТА БЕЗ ЛИФТ
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,СПАЛНА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
СТАНОТ Е ЕДНАШ РЕНОВИРАН
ПОДРУМ 7М2
ШИФРА 8435

Информации
  • Квадратура: 55
  • Соби: 2