Се изнајмува стан во Карпош 4

Цена: 13,500 мкд / 217
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Наместен
Паркинг: На улица
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 50
Градба: 2002
Адреса: карпош-4
Опрема: Реновиран, Лифт, Клима, Телевизор, Шпорет, Фрижидер

Се изнајмува комплетно опремен стан Карпош 4, вселив веднаш.
Економичен на трети кат, со парно греење, лифт, комплет со мебел и бела техника. Располага со дневна соба и кујна, спална, дегажман, бања и тераса со поглед на Вардар.
Цена по договор.
Контакт телефон 078450441 или 078378779.

Информации за огласувачот

Ljubomir Panovski
078450441