Se iznajmuva stan vo centar

Цена: 15,500 мкд / 250
Локација: Центар - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Наместен
Паркинг: На улица
Балкони: 1
Соби: 2
Квадратура: 54
Опрема: Реновиран, Лифт, Клима, Шпорет, Фрижидер

Se iznajmuva stan vo Centar
na 2kat , namesten -renoviran

Информации за огласувачот

Zora
070226203