Се издава стан

Цена: 250 мкд / 4
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се изнајмува
Опременост: Наместен
Паркинг: Гаража
Соби: 4
Адреса: дрезденска-26
Опрема: Клима, Телевизор, Шпорет, Фрижидер

Се издава стан на втор спрат.Станот има две спални соби,кујна,купатило и голема тераса.Сопствен интернет и Wi-Fi,sopstveno parno i solarna.Цена 250ЕУ.

Информации за огласувачот

Slavica
071221283